ЦЕО РЕГИОН У ШОКУ! Огроман скандал потреса Хрватску (ВИДЕО)
Из Хрватске стижу шокантни видео снимци о којима бруји цео регион. Наиме, два радника ФК Шибеник су добила отказ пошто су ухваћени како краду у свлачионици.
TANJUG / Zvonimir Barisin
Снимци скандалозне пљачке су се појавили на друштвеним мрежама, па полицији није било тешко да идентификују лопове.
Како се наводи, први први инцидент догодио се 11. фебруара, када је 46-годишња радница клуба из новчаника 22-годишњег фудбалера узела 80 евра.
Само дан касније, 34-годишњи радник у клубу је једном фудбалеру из новчаника украо 300 евра.
Foto: Printskrin
Снимке скандалозне крађе погледајте ОВДЕ.
Бонус видео: Црногорске олимпијске игре - такмичење у лењости
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МАЂАРСКА И ХРВАТСКА СКЛОПИЛЕ СПОРАЗУМ: Преко Јанафа нафта стиже у мађарски МОЛ
25. 02. 2025. у 23:30
ЈАК ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ХРВАТСКУ: За сада нема информација о жртвама и материјалној штети
25. 02. 2025. у 13:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОМИНАНТНО ОТВАРАЊЕ ПРВЕНСТВА: Арсенал је фаворит на свом терену
У првом колу друге руске лиге гледаћемо дуел Арсенал Туле и Текстилштика који се састају на "Стадион Арсеналу" од 18 часова и 30 минута.
13. 07. 2026. у 12:00
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)