СРБИН У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА! Италија бруји о потезу Душана Влаховића...

Марко Паунић
Марко Паунић

24. 02. 2025. у 08:30

Скоро два месеца су прошла откако је Душан Влаховић последњи пут био стартер за Јувентус у Серији А.

СРБИН У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА! Италија бруји о потезу Душана Влаховића...

Foto: Profimedia

У међувремену је дошао Рандал Коло Муани и склонио га из прве поставе. Био је Србин у том периоду и лакше повређен, стартовао је против Бенфике када Коло Муани још није био лиценциран, дао гол као резервиста против Емполија… Углавном, био је у другом плану.

Све до синоћ када се Тијаго Мота коначно смиловао да крене са њим у шпицу на Сардинији и добио је одговор да је Влаховић и даље гладан игре и голова. Српски центарфор је против своје омиљене жртве у Серији А постигао једини гол на мечу и донео Старој дами минималан тријумф против Каљарија (1:0) којом је направила још један корак ка Лиги шампиона.

И не бруји Италија само о голу Србина, већ и о ономе шта је урадио када се меч завршио. Наиме, Влаховић је након последњег судијског звиждука глумио мировне снаге на терену јер су се тамо сукобили Федерико Гати и Тимоти Веа - обојица из Јувентуса!

Италијански медији пишу да су камере ухватиле Гатија и Веу како се свађају на терену, највероватније због неке ситуације која се десила на утакмици, док су остали играчи Бјанконера отишли ка навијачима да славе три бода.

Влаховић, који је Јувентусу и обезбедио нову победу, приметио је шта се дешава и одмах је пришао својим саиграчима како би их смирио. На крају је успео да разјасни неке ствари и спусти тензије које су претиле да ескалирају.

FOTO: Tanjug/AP/Gianluca Zuddas

 

А после меча је и објаснио због чега је имао и кошаркашку прославу.

- Важно је да смо освојили три бода. Постигао сам гол данас, драго ми је, али победа је оно што се рачуна. Извео сам кошаркашку прославу за физиотерапеуте, имамо нешто заједничко и замолили су ме да се тако радујем ако постигнем гол данас. - рекао је Влаховић и осврнуо се на свој статус у Торину: 

- Врло сам смирен, јер сам професионалац и увек сам на располагању екипи. То ми не представља терет и знам да када уђем на терен, морам дати све од себе, јер се пуно очекује од мене. Ово је мој посао и немам проблема - закључио је Душан Влаховић. 

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће Богиња провинције прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће "Богиња провинције" прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

У јеку још једне изузетно тесне трке за Скудето, Интер наставља поход ка повратку на трон Серије А, а последњи испит у 2025. години чека их у Бергаму, где ће од 20.45 на "Гевис стадиону" гостовати Аталанти.

28. 12. 2025. у 07:20

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: Велики и добри наш!

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"

ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.

28. 12. 2025. у 08:48

Коментари (0)

СПРЕМНИ!: Усташки поздрави на концерту - Томсон позвао на РУШЕЊЕ градоначелника Загреба