ПОВРАТАК РОБИНА: Ван Перси преузео свој бивши клуб
Досадашњи шеф стручног штаба Херенвена Робин ван Перси биће нови тренер фудбалера Фејенорда, саопштио је данас клуб из Ротердама.
Foto: Profimedia
У саопштењу се наводи да су се два клуба договорила да Ван Перси сутра званично преузме Фејенорд. Он ће бити тренер клуба из Ротердама до јуна 2027. године.
- Одушевљени смо што можемо да именујемо легенду клуба Робина ван Персија за новог тренера Фејенорда. Робин добро познаје клуб и тачно зна шта је потребно да се остваре резултати. Његова визија фудбала се такође уклапа у оно што имамо у Фејенорду, а то је нападачки фудбал у комбинацији са храброшћу, интензитетом и борбеним духом - изјавио је генерални менаџер Фејенорда Денис Те Клесе.
Ван Перси (41) је истакао да је поносан што је постао тренер Фејенорда.
- Сви знају колико је посебна моја веза са Фејенордом. Неизмерно се радујем што ћу са мојим стручним штабом да радим са овом групом играча. Надам се да ћемо заједно уз помоћ навијача постизати успехе - додао је Ван Перси.
Фејенорд се налази на трећем месту на табели холандског шампионата са 43 бода.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)