"СВИ СУ НАС ОТПИСАЛИ": Михаило Илић се огласио после утакмице Црвена звезда - Партизан

ФУДБАЛЕРИ Партизана Михаило Илић огласио након 175. вечитог дербија одиграног на стадиону "Рајко Митић" у ком није било победника (3:3).

СВИ СУ НАС ОТПИСАЛИ: Михаило Илић се огласио после утакмице Црвена звезда - Партизан

ФОТО: М. Вукадиновић

Штопер црно-бели је истакао да су он и саиграчи на терен изашли пуни елана.

- Дерби какав вероватно нико није очекивао, ми смо изашли са много елана, много енергије у утакмицу у којој су нас сви већ отписали. Можемо да се носимо са Звездом, показали смо то. Једно од бољих полувремена ове сезоне је било прво. Примили смо олако неке голове, али смо успели да се вратимо - рекао је Илић.

Звезда је за само шест минута другог полувремена успела да постигне два гола.

- Првенствено први гол је моја грешка, недостатак концентрације, недопустиво. Дешава се, драго ми је што смо се подигли после тога и вратили у утакмицу. Задовољан сам, ово ми је трећи дерби. Први сам победио, други изгубио и сада је нерешено. Више нисам млад, млађе колеге су ту у морам да им помажем и да их водим. Звезда је Звезда, сјајни играчи и у одбрани и у нападу и драго ми је што смо неке задатке испунили - закључио је Илић.

Подсетимо, Партизан је тек други тим ове сезоне који је успео да откине бодове шампиону. Поред њих то је урадила још само лучанска Младост.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.

27. 06. 2026. у 08:00

Коментари (0)

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!