АКО "ГРОБАРИ" ЖЕЛЕ НА ИСТОК МАРАКАНЕ... Најновије вести око карата за 175. "вечити дерби" Црвена звезда - Партизан

Дарко Николић
Дарко Николић

18. 02. 2025. у 12:58

Фудбалери Црвене звезде ће у суботу, 22. фебруара од 16 часова на стадиону "Рајко Митић" угостити вечитог ривала, Партизан. Клуб са Маракане тим поводом обавештава све навијаче да до карата за поменути дуел од данас, уторка 18. фебруара, могу доћи доћи и на благајнама највећег српског стадиона, али и онлајн путем.

АКО ГРОБАРИ ЖЕЛЕ НА ИСТОК МАРАКАНЕ... Најновије вести око карата за 175. вечити дерби Црвена звезда - Партизан

Фото: М. Вукадиновић

"Сви звездаши који желе да пруже подршку изабраницима Владана Милојевића карте могу обезбедити путем следећег ЛИНКА.

Такође, улазнице за 175. вечити дерби су од данас у продаји и на благајнама. Од уторка до петка благајне ће радити од 10 до 18 часова, а на дан утакмице од 10 сати па све до почетка меча", истичу из Звезде.

Уз то, посебна ствар везана је за "исток" Маракане:

У четвртак - 20. фебруара ће у продају бити пуштене и карте за источну трибину, које ће за куповину бити доступне само на благајнама стадиона “Рајко Митић”.

Подсетимо,

Цене карата за 175. вечити дерби су

Север/Југ - 600 динара
Исток - 1000 динара
Запад - 1200 динара
Трибина "Синиша Михајловић" - 2000 динара


Бонус видео: Кад је у халу ушао војни оркестар, и "делије" и "гробари" загрмели као један!

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

АУДИО БМ СЛУШНИ АПАРАТИ: Новогодишња чаролија звука