ЛЕГЕНДА ФУДБАЛА БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Роналдо шокирао избором најгорег саиграча (ВИДЕО)
Легендарни бразилски нападач Роналдо открио је ко су најгори фудбалери са којима је делио терен током своје каријере.

фото: ЕПА
У клупском фудбалу, Роналдо је неславну титулу доделио бившем данском везисти Томасу Гравесену, са којим је играо у Реал Мадриду.
- Био је заиста сјајан момак, дивна особа, али на фудбалском терену је био ужасан! Играо је јако, ударао јако. Био је пун шала - рекао је Роналдо.
* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – КЛИКНИ И ОДМАХ ПРЕУЗМИ 6.000 РСД *
* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – КЛИКНИ И ОДМАХ ПРЕУЗМИ 6.000 РСД *
Када је реч о репрезентацији Бразила, најгоре оцене добио је Амарал, некадашњи дефанзивни везиста.
- Трчао је много, али када би добио 10 лопти, девет би одмах изгубио - рекао је Роналдо.
Бразилска фудбалска икона издвојила је и најбоље саиграче из клуба и репрезентације, посебно је истакао Роналдиња.
- Најбољи су били Роналдињо у репрезентацији и Зидан на клупском нивоу. Зизу је имао много стила, био је различит, врло технички поткован, све је деловало једноставно - закључио је Роналдо.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

БАЛКАНСИ ДЕРБИ ПРИПАШЋЕ ЈОКИЋУ: Лејкерси су прошли пут зауставити Николу, то се неће поновити
ОЧЕКУЈЕМО да Никола Јокић предводи Нагетсе у дербију Западне конференције који ће одиграти са Лејкерсима у "Крипто.ком" арени три сата после поноћи.
19. 03. 2025. у 13:00

СПОРТСКИ ШОК: Умро Андрија Делибашић!
Прослављени црногорски фудбалер, касније угледни тренер и функционер, Андрија Делибашић преминуо је данас у 44. години.
19. 03. 2025. у 12:07

ПОРОШЕНКО УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: "Води Украјину у диктатуру, Трамп не верује Путину - треба му план Б"
ОН ЈЕ БИВШИ председник Украјине и сматра се главним политичким супарником актуелног председника Володимира Зеленског.
19. 03. 2025. у 10:20
Коментари (0)