"НАВИЈАЧИ СУ НАША СНАГА": Владан Милојевић се огласио пред утакмицу Напредак - Црвена звезда

Часлав Вуковић

14. 02. 2025. у 16:00

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде такмичење у Суперлиги Србије настављају утакмицом против Напретка у Крушевцу. О том мечу говорио је тренер црвено-белих Владан Милојевић.

НАВИЈАЧИ СУ НАША СНАГА: Владан Милојевић се огласио пред утакмицу Напредак - Црвена звезда

ФОТО: ФК Црвена звезда

Он се најпре осврнуо на ривала за кога је имао речи хвале.

- Славољуб Ђорђевић је један сјајан тренер, који је пре свега веома посвећен свом послу, те нема сумње да је сјајна будућност пред њим. Екипе које предводи су увек дисциплиноване, где год је радио имао је запажене резултате. Ради са сјајном екипом стручњака, добро анализирају противнике, велики је мотиватор, те нам са те стране уопште неће бити лако. Напредак је одрадио сјајан припремни период, већ су освојили четири бода од наставка првенства. Савладали су ОФК Београд, ремизирали са Војводином и играју веома добро. Увек је лепо играти у Крушевцу на одличном стадиону, који ће сигурно бити испуњен. Надам се да ћемо уживати у мечу - изјавио је Милојевић.

Открио је на кога неће моћи да рачуна против "чарапана".

- Родић и Спајић имају проблем са грипом, те нису у тренажном процесу. Улазе полако у ритам опоравка, а после данашњег тренинга ћемо видети кога имамо на располагању за сутрашњи дуел.

У прве две утакмице другог дела сезоне штоперски тандем црвено-белих чинили су млади Вељко Милосављевић и Андреј Ђурић.

- Отишли су нам поједини дефанзивци, који граде своје каријере даље и ја им желим све најлепше. Сада на штоперским позицијама имамо младе играче, којима је потребно време, сигурно ће бити осцилација у њиховој игри због младости. Ту смо да им помогнемо и да их подржимо.

За крај је истакао да се нада да ће велики број навијача Црвене звезде бити на трибинама стадиона "Младост".

- Увек очекујемо наше навијаче. Они су наша снага и увек нас подржавају какви год да су временски услови, хвала им на томе - закључио је Милојевић.

Подсетимо, утакмица Напредак - Црвена звезда игра се у суботу од 15 часова.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)

КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)

Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!

23. 03. 2026. у 15:36

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута