ДРАМАТИЧНЕ СЦЕНЕ: Победа Барселоне остала у сенци језивог судара фудбалера (ФОТО)
Фудбалери Барселоне минимално су победили Алавес резултатом 1:0 у мечу 22. кола шпанске Ла Лиге, али је меч обележила велика драма.
FOTO: AP/Tanjug
Једини гол на мечу дао је Роберт Левандовски после асистенције Ламина Јамала у 61. минуту.
Меч је обележила драма која се одиграла у десетом минуту сусрета. Тада је дошло до језивог судара главама младог Гавија из Барселоне, и Томаса Конечног из Алавеса.
На крају је Конечни морао бити изнесен на носилима, уз стезник око врата, док је Гави успео да се придигне, али није наставио сусрет.
Барселона сад на трећем месту има 45 бодова, четири мање од Реала и три мање од мадридског Атлетика.
Барселона је освајањем три бода на најбољи могући начин искористила неочекивани пораз Реал Мадрида који је у суботу увече поражен на гостовању Еспањолу.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
УКРАЈИНЦИ ОДБИЛИ ДА СЕ ВРАТЕ У УКРАЈИНУ: Спортска драма због рата
02. 02. 2025. у 12:53
ЈОКИЋ МУ ПРВИ ПРИТРЧАО У ПОМОЋ: Василије Мицић доживео стравичну повреду (ВИДЕО)
02. 02. 2025. у 08:32
ДИРК НОВИЦКИ НЕ МОЖЕ ДА ДОЂЕ СЕБИ: У неверици због онога што је доживео Лука Дончић!
02. 02. 2025. у 12:40
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)