"ОТКАЗ У ЧЕЛСИЈУ, НАЈБОЉА СТВАР КОЈА МИ СЕ МОГЛА ДЕСИТИ": Потер провоцира пред меч са бившим клубом

Новости онлине

02. 02. 2025. у 16:35

Менаџер Вест Хема Грејем Потер дао је занимљиву изјаву пред гостовање свом бившем клубу Челсију у понедељак.

ОТКАЗ У ЧЕЛСИЈУ, НАЈБОЉА СТВАР КОЈА МИ СЕ МОГЛА ДЕСИТИ: Потер провоцира пред меч са бившим клубом

FOTO: EPA

- Нисам желео да изгубим посао у Челсију. Али, гледајући из ове перспективе, то је можда и најбоља ствар која ми се икада догодила - рекао је Потер.

Енглески стручњак рекао је да не гаји лоша осећања према “плавцима”.

- Знам да је фудбалски живот пун успона и падова. Можда ћу у наредних 10-20 година бележити сјајне резултате баш зато што ми је то искуство помогло да напредујем. Гледам на то као на период учења и ништа им не замерам, и даље имам много пријатеља тамо - рекао је Потер. 

И имао још нешто да дода.

- Сада сам фокусиран искључиво на Вест Хем и везу коју градим са овим дивним клубом и навијачима. Вредно радимо, веома поносни и узбуђени због будућности - рекао је Потер.

Потер је сео на клупу “чекићара” деветог јануара ове године, заменивши Ђулена Лопетегија.

У досадашња четири меча Премијер лиге освојио је четири бода, а Вест Хем се тренутно налази на 14. месту на табели.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран

ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран

Након што су Сједињене Америчке Државе и Израел ивршили напад на Иран, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе, десила се једна потпуно несвакидашња ствар.

06. 03. 2026. у 12:52

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА!  Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси