СРБИН ЧУВАР МРЕЖЕ: Вања Милинковић-Савић зауставио најбољег играча (ФОТО)
Фудбалери Торина постали су прави специјалисти за ремије, "Бикови" су у суботу играли нерешено 1:1 на гостовању Аталанти, што је њихов пети реми у последњих шест кола.
Foto: Profimedia
Јунак меча у Бергаму био је српски голман Вања Милинковић-Савић који је у 74. минуту при резултату 1:1 одбранио пенал Матеу Ретегију.
Спречио је Вања најбољег стрелца Серије А да постигне 17. гол у сезони, одбранивши тако трећи пенал од старта текуће сезоне.
Повела је Аталанта у 35. минуту поготком Ђимшитија, али је само пет минута касније изједначио Марипан.
Аталанта је у озбиљном паду форме у односу на први део сезоне, имају једну победу у претходних шест кола, а у једном тренутку били су у историјској серији од 11 победа.
Лазар Самарџић заиграо је за домаће у 58. минуту.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)