СТИГЛО ПОЈАЧАЊЕ У ЛЕВЕРКУЗЕН! Ермосо на позајмици у Бајеру

Фудбалер Роме Марио Ермосо прешао је данас на позајмицу у Бајер из Леверкузена до краја сезоне.

СТИГЛО ПОЈАЧАЊЕ У ЛЕВЕРКУЗЕН! Ермосо на позајмици у Бајеру

FOTO: Tanjug/AP

Ермосо, 29-годишњи одбрамбени фудбалер, потписао је прошлог септембра у Рому после пет сезона у Атлетику из Мадрида.

"Марио Ермосо је искусан играч на међународној сцени, поред тога што игра на позицији централног дефанзивца, он је веома способан и организован леви бек", рекао је спортски директор шампиона Бундеслиге Симон Ролфес.

Он је додао да ће Ермосо бити важан део одбране екипе и да ће добро надокнадити одсуство Жануела Белосјана.

Бајер није навео да ли постоји могућност откупа уговора на крају сезоне.

Клуб из Леверкузена је ове недеље довео на позајмицу Емилијана Буендију из Астон Виле, као замену за повређеног Мартина Теријеа.

Тренер Ћаби Алонсо рекао је недавно да ће нападач Виктор Бонифејс остати у клубу, упркос уносној понуди из Саудијске Арабије.

Бонус видео: ТУЧА НАВИЈАЧА НА ЕУРО 2024: Албанци напали српске навијаче, али када се чуло "Јуриш!" - нису се добро провели

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.

15. 07. 2026. у 07:30

Коментари (0)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите