"БРАТЕ, БИЛО ЈЕ ЗАДОВОЉСТВО"! Александар Митровић се опростио од Нејмара
Репрезентативац Србије, Александар Митровић опростио се од бившег саиграча Нејмара, који је раскинуо уговор са Ал Хилалом и вратио се у Сантос.
ФОТО: Профимедиа
Иако су заједно провели кратко време у Саудијској Арабији, Нејмар је оставио снажан утисак на саиграче, а најбољи стрелац Ал Хилала није пропустио прилику да му пожели срећу.
- Мој брате, било је задовољство делити терен и сјајне тренутке са тобом у Ал Хилалу. Желим ти сав успех и срећу у следећем поглављу. Остани велики, пријатељу мој“, написао је Митровић на свом Инстаграму, уз заједничку фотографију са Бразилцем.
Подсетимо, Нејмар је у Ал Хилалу одиграо само седам утакмица због бројних повреда и није успео да остави дубљи траг у екипи. Поред Митровића, дрес Ал Хилала носи још један српски фудбалер – везиста Сергеј Милинковић-Савић.
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
Препоручујемо
ЗАВРШЕН САСТАНАК! Челници АБА лиге разговарали са водећим људима Евролиге
06. 05. 2026. у 13:00
ОВАКО НЕШТО ЈОШ НИЈЕ ВИЂЕНО! Новак Ђоковић играо тенис где никада пре није (ВИДЕО)
06. 05. 2026. у 12:19
ТОТАЛ ФУДБАЛ НА "АЛИЈАНЦ АРЕНИ": Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца
ОСАМ дана након незаборавног спектакла у Паризу, Бајерн Минхен и Париз Сен Жермен поново укрштају копља, овога пута на "Алијанц арени" (21.00), у реваншу полуфинала Лиге шампиона који обећава још једну ноћ за памћење.
06. 05. 2026. у 07:00
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
"НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ!" Руси прете Кијеву моћним оружјем: "Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар"
РУСКИ председник Владимир Путин упозорио је Кијев да ће, ако украјински дронови покушају да покваре војну параду на Црвеном тргу у Москви, у знак одмазде уследити масовни ракетни удар на центар Кијева.
06. 05. 2026. у 11:53
Коментари (0)