"ИДЕМ ДА СПАВАМ": Гатузо нервозан после кикса против Хајдука

Фудбалери Хајдука из Сплита одиграли су утакмицу без голова са Славеном Белупом, екипом на средини ХНЛ, у дуелу 19. кола првенства.

ИДЕМ ДА СПАВАМ: Гатузо нервозан после кикса против Хајдука

FOTO: EFE/DANIEL HAMBURY

Профитирала је Ријека, која је истог дана убедљиво савладала загребачку Локомотиву.

Стипе Биук затресао је мрежу у 70. минуту, али је ВАР провером утврђено да је нападач "мајстора са мора" био у недозвољеној позицији у тренутку додавања Марка Ливаје.

- Недостајао нам је један ударац ногом да победимо. Белупо је добра екипа, нарочито у брзом отварању. Заустављали смо их, али нам је фалио тај један додир. Морамо наставити радити, долазимо после месец дана не играња. Одрадили смо припреме, али нам фали квалитет за креацију, ту треба да се поправимо - рекао је Гатузо.

Ђенаро Гатузо фото: ЕПА

Па поручио

- Идем сад у кревет, пробаћу да се одморим - рекао је Гатузо.

Ријека је на Рујевици убедљиво тријумфовала над гостима из Загреба за преузимање прве позиције на табели.

Голеаду су почели Француз Наис Џуахра (22) и Тони Фрук (41) у првом полувремену, а Џуахра је постао двоструки стрелац у 49. минуту.

Предност је ублажио црногорски интернационалац Душан Вуковић у 53, али је Марко Пашалић поставио коначан резултат шест минута касније.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.

27. 06. 2026. у 08:00

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара