СВЕ ЈЕ ДОГОВОРЕНО: Милан направио трансфер какав није одавно (ФОТО)
Фудбалска бомба, можда и најгласнија у јануарском прелазном року.
Foto: Profimedia
Челници Милана и Манчестер ситија договорили су транфер искусног дефанзивца. Без много размишљања један од највећих, или бар најзвучнијих, које је италијански клуб направио годинама уназад.
Дугогодишњи капитен Манчестер ситија Кајл Вокер (34) донеће много Милану, чини се да искуснијег десног бека и нису могли да пронађу на тржишту.
Клубови су утаначили све детаље, Вокер иде на позајмицу до лета, а росо-нери ће тада имати право да откупе играча од Ситија, и то до лета 2027. године.
За четвртак су заказани лекарски прегледи, а затим и потписивање уговора. Вокер је дрес "грађана" носио од 2017. године и одиграо је велику улогу у освајању бројних трофеја енглеског клуба.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Још један невиђен скандал ТВ коментатора у Мелбурну!
22. 01. 2025. у 16:30
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)