ПРЕСЕДАН У СВЕТУ ФУДБАЛА: Холанд потписао уговор до краја каријере са "грађанима" (ФОТО)
Ерлинг Холанд је велику већину своје каријере посветио Манчестер ситију потписивањем изванредног новог уговора који ће га задржати на стадиону Етихад до лета 2034. године.
Foto: Profimedia
Холанду је претходни уговор требао да истекне у јуну 2027. године, али он је сада ставио на папир свој потпис за наредних девет и по година верности клубу и тако покрио 10 сезона, како преноси "Атлетик".
Такође, у односу на претходни уговор који је потписао када је у јулу 2022. стигао на Острво у трансферу вредном 60 милиона евра, избачене су све излазне клаузуле, тако да ће у наредних девет и по година Сити одлучивати о томе да ли ће стасити центарфор бити на продају и за колико новца.
Холанд је на 126 наступа у светлоплавом постигао 111 голова уз 15 асистенција и за две сезоне на „Етихаду“ освојио две титуле првака Енглеске, ФА куп, Комјунити шилд и оно најважније - Лигу шампиона.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
ДЕТАЉИ ПОВРЕДЕ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Денвер објавио вест коју су сви чекали (ФОТО)
17. 01. 2025. у 07:20
МНОГО БОЛИ: Дејан Милојевић је изгубио животну битку тачно на данашњи дан (ФОТО)
17. 01. 2025. у 08:15
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)