ЗВЕЗДА ПРИМИЛА ТРИ ГОЛА ОД ОФК БЕОГРАДА: Последња проба црвено-белих пред Лигу шампиона

Филип Милошевић

16. 01. 2025. у 14:48

Фудбалери Црвене звезде и ОФК Београда одиграли су данас без победника, 3:3 (3:1) у припремном мечу у турској Анталији.

ЗВЕЗДА ПРИМИЛА ТРИ ГОЛА ОД ОФК БЕОГРАДА: Последња проба црвено-белих пред Лигу шампиона

ФОТО: Фк Црвена звезда

Голове за Црвену звезду постигли су Лазар Јовановић у 11, Далсио Гомеш у 15. и Фелисио Милсон у 21. минуту.

Стрелци за ОФК Београд били су Самјуел Овусу у 30, Миљан Момчиловић у 40. и Никола Митуљикић у 48. минуту.

Овај меч је трајао 60 минута (два полувремена по 30 минута). Фудбалерима Црвене звезде је дуел са ОФК Београдом био последњи на припремама у Турској.

"Црвено-бели" су на припремама у Турској претходно победили Муру (4:2), Погон (5:2), Термез Суркон (3:1) и Левски из Софије (4:0).

Бонус видео: Невиђени детаљи са дочека српских олимпијаца у Београду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

СЛУЧАЈНО САМ САЗНАО ДА ИМАМ ЛЕУКЕМИЈУ : Бившем водитељу Пинка живот се преко ноћи окренуо