РЕКОНСТРУКЦИЈА ЈЕ КРЕНУЛА: ПСЖ мења тим у зимском прелазном року
Фудбалски клуб Пари Сен Жермен могао би да има доста посла у зимском прелазном року.
FOTO: Tanjug/AP
Како је откривено, први на листи за одлазак је Милан Шкрињар, који није у плановима Луиса Енрикеа и могао би да појача Галатасарај. Турски клуб жели да га доведе на позајмицу, са правом откупа у летњем прелазном року, а Словак је заинтересован да се пресели у Истанбул.
Следећи је Рандал Коло Муани, који такође нема места код Луиса Енрикеа. Француз има бројне понуде из Премијер лиге, звали су га Арсенал, Манчестер јунајтед и Челси, те је сва прилика да ће и он на позајмицу у јануару.
Нејасна је ситуација око Марка Асенсија, који би наводно могао да пређе у Јувентус. Он такође има мању минутажу, иако је одиграо 15 мечева у свим такмичењима, углавном је улазио са клупе и на терену је провео око 750 минута.
Чекамо расплет ситуације, али је јасно да ће ПСЖ бити активан у зимском прелазном року.
Препоручујемо
“МУСКЕТАРИ“ ЧУВАЈУ ТРОН: Тесна победа одбјкаша Рибнице у 19. колу Прве лиге
23. 02. 2026. у 12:18
ОФК ВРШАЦ ОСТАО БЕЗ ТРЕНЕРА: Миљан Ђуровић поднео оставку после пораза од Борца
23. 02. 2026. у 12:09
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)