ПОПИО СУСПЕНЗИЈУ: Јунак Вулвса пропушта две утакмица у Премијер лиги (ВИДЕО)

Фудбалска асоцијација Енглеске (ФА) суспендовала је на две утакмице играча Вулверхемптона Матеуса Куњу због инцидената после меча са Ипсвичем, пренео је Би-Би-Си (ББЦ).

ПОПИО СУСПЕНЗИЈУ: Јунак Вулвса пропушта две утакмица у Премијер лиги (ВИДЕО)

Foto: Profimedia

Фудбалери Вулверхемптона су 14. децембра на свом терену поражени од Ипсвича (1:2) у мечу 16. кола Премијер лиге. Ипсвич је до тријумфа стигао голом Џека Тејлора у четвртом минуту надокнаде времена, а по завршетку утакмице дошло је до инцидената.

Би-Би-Си наводи да је Куња оптужен за недолично понашање пошто је лактом ударио члана стручног штаба Ипсвича. Бразилски фудбалер је прихватио оптужбе, а кажњен је и новчано са 80.000 фунти.
 

Матеус Куња ће због суспензије морати да пропусти утакмицу против Нотингем Фореста у Премијер лиги, као и дуел трећег кола ФА купа са Бристолом.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"

ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.

03. 07. 2026. у 17:09

Коментари (0)

Комфор по мери клијената: Нова линија пакета АЛТА банке