ВРЕМЕ РАДИ ПРОТИВ БАРСЕЛОНЕ: Каталонци у великом проблему пред наставак сезоне
БАРСЕЛОНА се нашла у великом проблему пред наставак сезоне. Један од најбољих фудбалера каталонског клуба, Дани Олмо, неће моћи да игра у Ла Лиги у наставку сезоне.
FOTO: Tanjug/AP
Како преноси "Мундо Депортиво", разлог је тај што је клубу са "Ноу Кампа" одбијена регистрација за репрезентативца Шпаније.
У тексту се наводи да ће Барселона у понедељак 30. децембра поднети нову тужбу против Ла Лиге би покушала да добије привремену меру и омогући Олму да игра у другом делу сезоне.
Аргумент који ће Барселона изложити јесте да су сви прописи о регистрацији неважећи, јер их регулише тело за које сматрају да није надлежно, а то је делегирани одбор шампионата Шпаније. Ипак, време ради против Каталонаца јер до 31. децембра имају рок да региструју овог 26-годишњака.
Не треба трошити речи о овом везисти и о томе колико је битан за играу тима Хансија Флика.
Он је у Примери ове сезоне одиграо 11 утакмица и постигао је пет голова. У Лиги шампиона је на четири утакмице остварио учинак од по једног гола и асистенције.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЦЕЛА АМЕРИКА БРУЈИ О ИЗЈАВИ ТРЕНЕРА ДЕНВЕРА: "Требало би више да хранимо нашег коња"
26. 12. 2024. у 09:55
БУМ У СРПСКОМ РУКОМЕТУ! Легендарне рукометашице се враћају у репрезентацију
26. 12. 2024. у 13:42
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)