НИЈЕ ИХ ПОЉУЉАО ПОРАЗ ОД ПАРТИЗАНА: Железничар убедљив против Јединства

Филип Милошевић

14. 12. 2024. у 18:40

Фудбалери Текстилца победили су данас у Бачкој Паланци екипу Младости из Лучана резултатом 1:0, у мечу 19. кола Суперлиге Србије.

НИЈЕ ИХ ПОЉУЉАО ПОРАЗ ОД ПАРТИЗАНА: Железничар убедљив против Јединства

ФОТО: А. Илић

Железничар је после убедљиве победе 11. са 21 бодом, док је Јединство на дну табеле са само пет бодова.

Лазар Романић је дао први гол у 26. минуту из пенала, Немања Милуновић је био стрелац у 39, а Дарио Гргић у 56. Франсис Езе је био двоструки стрелац, у 58. и 82. минуту, а Марко Конатар је дао гол у 80.

Подсетимо у прошлом колу је голом Немање Николића Партизан поразио Железничар у Панчеву са 1:0.

У последњем колу јесењег дела сезоне Железничар ће у госте ИМТ-у. 

Јединство ће у среду у заосталом мечу дочекати Црвену звезду, а четири дана касније ће угостити Текстилац.

БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

НАКОН ТРИ ДЕЦЕНИЈЕ: Цеца поново носи ПРСТЕН којим ју је Аркан верио - вреди милионе (ФОТО)