ПОТВРЕЂЕНЕ ЛОШЕ ВЕСТИ: Бајерн без капитена до следеће године!
Бајерн је јуче објавио да Алфонсо Дејвис и Кингсли Коман због повреде неће бити на терену до краја године, а дан касније стигле су нове лоше вести из табора Бавараца.
Фото: EPA-EFE/PHILIPP GUELLAND
Наиме, тренер екипе из Минхена Винсент Компани рекао је да Мануел Нојер неће бити спреман до следеће године.
- Сломио је ребро. Вероватно неће играти ове године. Сада је важно да се опорави. Надамо да ћемо имати Мануела у јануару - рекао је Компани на конференцији за медије пред меч са Шахтјором у Лиги шампиона
Бонус видео: ТУЧА НАВИЈАЧА НА ЕУРО 2024: Албанци напали српске навијаче, али када се чуло "Јуриш!" - нису се добро провели
ДАВИД ПРОТИВ ГОЛИЈАТА У МИНХЕНУ: Све осим убедљивог тријумфа Бајерна над белгијским прваком било би огромно изненађење
ФУДБАЛЕРИ Бајерна угостиће Ројал Сен Жилоаз пред пуним трибинама "Алијанц арене" у седмом колу групне фазе Лиге шампиона (21.00). Док Баварци јуре директан пласман у осмину финала, гости се и даље надају пласману у плеј-оф, са само два бода заостатка за жељеном зоном.
21. 01. 2026. у 07:00
ОДРЕКЛА СЕ ЈАВНО РУСИЈЕ, ПА ОДМАХ ДОЖИВЕЛА ОВО! Велика руска звезда није ни сањала да шта ће да јој се деси
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети многобројних међународних санкција које спроводе у дело земље тзв. "запада", а иако се чинило да руску јавност ништа више не може да изненади, за то се потрудила једна од тамошњих највећих звезда. Заправо, она и више није "тамошња". И није само једном шокирала своју досадашњу домовину. Али, данас је доживела - шок.
21. 01. 2026. у 12:07
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)