ХРВАТСКА У ПАНИЦИ: Катарски медији уплашили комшије због Златка Далића
Хрватска јавност је узнемирена због писања једног реномираног катарског портала, који је лансирао информацију да је селекција домаћина Светског првенства 2022. добила новог селектора.
ФОТО: Танјуг/АП
Катарски портал "Ал Раја" пренео је да је фудбалски савез те земље договорио све услове са актуелним селектором "коцкастих" Златком Далићем и да ће се читав посао озваничити кроз пар сати.
- Сулуда прича стиже с Блиског истока. Веровали или не, фудбалска репрезентација Катара спрема се са представи новог селектора. Ни мање ни више, то је - Златко Далић! Барем ако верујете тамошњем порталу "Ал Раја", који и није баш неки маргинални медиј, већ један од пет водећих дневних новина - пише Јутарњи лист.
Из "Јутарњег листа" сматрају да је у питању неистина.
- Свака им част на тиражу, али ипак имамо разлога да мислимо да се неко опасно заиграо. На страницама Хрватског фудбалског савеза нема ни слова о Далићевој промени адресе. Ипак, "Ал Раја", како кажу, ексклузивно из неименованих извора дознаје да је "Далић постигао договор око свих детаља, што ће бити објављено у наредним сатима, као наследник Шпанца Маркеса Лопеза.
До сада није стигла никаква званична потврда нити фудбалског савеза Хрватске, ни Катара, па остаје да се види да ли је у питању још једна лажна информација или ће "коцкасти" морати да потраже замену за човека који им је донео друго и треће место на свету.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)