"НЕ МОГУ ДА ОПИШЕМ КОЛИКО САМ РАЗОЧАРАН": Драговић љут на стратега
Бивши капитен Црвене звезде, Александар Драговић је прокоментарисао одстрањивање из репрезентације Аустрије од стране садашњег селектора Ралфа Рангника.
Foto: Profimedia
Александар Драговић је изгубио статус члана националног тима, па га тако нећемо видети на терену у дуелу против репрезентације Србије у баражу за Лигу нација.
За аустријски "Скај" признао је да га је заболело како је после 13 године прецртан из репрезентације.
- Не могу ни да опишем колико сам разочаран. Све изгледа као да никада нисам ни био део репрезентације - рекао је Драговић.
Упркод томе, миљеник навијача Звезде остао је верни навијач репрезентације.
- Остварили су успех, који потврђује да су били у праву када су доносили одлуке и против тога не могу ништа да кажем - рекао је Драговић.
Подсећања ради, Драговић тренутно игра у екипу Аустрије из Беча.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
ОДРЕКАО СЕ РУСИЈЕ, ОСТАВИЛА ГА НАЈЛЕПША ТЕНИСЕРКА СВЕТА! Пукао чувени тениски брак
26. 11. 2024. у 12:33
"НЕ МОГУ ИМ ПЕРТЛЕ ВЕЗАТИ!" Џанан Муса жестоко увредио навијаче Звезде и Партизана
26. 11. 2024. у 12:12
НИЈЕ ВАМ СРБИЈА ДИВЉИ ЗАПАД! Немци брутално оцрнили Београд и "Маракану", а о Звезди...
26. 11. 2024. у 10:00
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)