ВЕЛИКА ЧАСТ ЗА СРБИНА: Минаковић дели правду на мечу Лиге Европе!
Српски арбитар Ненад Минаковић биће главни судија на мечу петог кола Лиге Европе између Карабага и Лиона, саопштила је данас Европска фудбалска унија (УЕФА).
ЕПА
Минаковићу ће помагати сународници Никола Боровић и Бошко Божовић, док је УЕФА за четвртог арбитра одредила Милана Митића. У ВАР соби биће Момчило Марковић и Новак Симовић.
Утакмица између Карабага и Лиона биће одиграна у четвртак, од 18.45 часова, у Бакуу. Лион се налази на деветом месту на табели са седам бодова, док је Карабаг на 29. позицији са три бода.
БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији
Препоручујемо
ЈОКИЋ УТУЧЕН КАО НИКАД: Ево шта је поручио тренеру након дебакла Денвера! (ВИДЕО)
26. 11. 2024. у 08:33
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
07. 12. 2025. у 13:43
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)