"ТО НЕ МОЖЕ ТАКО!" Огласио се бивши члан дисциплинске комисије УЕФА поводoм меча Румунија - лажна држава Косово и "запушио уста" свима
Фудбалери Румуније и лажне државе Косово одиграли су без голова у мечу Лиге нација, али инцидент који се догодио на терену привукао је пажњу целе европе. Овом приликом огласио се и некадашњи члан дисциплинске комисије УЕФА и рекао како је видео ситуацију, као и која је даља процедура.
FOTO: AP/Tanjug
Некадашњи румунски репрезентативац и дуги низ година некадашњи члан дисциплниске комисије УЕФА Јонат Лупеску рекао је да, по ономе што је видео фудбалери лажне државе Косово нису смели да напусте терен.
- Изашао сам са стадиона у 85. минуту, нисам видео финалне догађаје са трибина. Касније сам их видео у медијима. Али осећај је да је репрезентација тзв. Косова показала потпуни недостатак професионализма. Тако нешто се не ради - нагласио је Лупеску за "гсп.ро".
Потом је указао на грешку коју су направили гости.
- Певање "Србија, Србија", које се чуло с терена ка крају утакмице, УЕФА више не интерпретира као дискриминацију. И колико ја знам, Фудбалски савез тзв. Косова је био унапред обавештен о томе. Такође, да би дошло до напуштања утакмице, мора се проћи кроз три фазе према званичним процедурама. Међутим, они су одмах напустили терен и никада се нису вратили.
БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији
Препоручујемо
"ИМАМО КВАЛИТЕТ И ИДЕМО НА ПОБЕДУ": Селектор Стојковић пред меч са Данском
16. 11. 2024. у 15:30
"ПРВО ЂОКОВИЋ ПА ТЕК ОНДА..." Влаховић отворио душу о Швајцарцима, Терзићу, броју 23...
16. 11. 2024. у 15:20
СРАМНА ИЗЈАВА ЧУВЕНОГ СУДИЈЕ: "Гол Терзића није регуларан! Ево зашто!"
16. 11. 2024. у 14:25
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)