СРБИЈА СПРЕМНА ЗА ШВАЈЦАРСКУ: "Орлови" одрадили тренинг пред меч Лиге нација (ФОТО)
ФУДБАЛСКА репрезентација Србије одрадила је вечерас у Цириху тренинг пред утакмицу против Швајцарске у петом колу групе А4 Лиге нација.
ФОТО: ФСС
"Орлови" су тренинг одрадили на стадиону "Лецигрунд" у Цириху. Утакмица између Швајцарске и Србије биће одиграна сутра од 20.45 часова.
Фудбалска репрезентација Шпаније је прва на табели са 10 бодова, док Данска има седам. Србија је трећа са четири бода, Швајцарска се налази на четвртој позицији са једним бодом.
Подсетимо, у првој утакмице наше селекције и "сајџија" славили су изабраници Драгана Стојковића Пиксија са 2:0.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)