СПЕЦИЈАЛАН ГОСТ НА "МАРАКАНИ": Најбољи тенисер света гледа меч Црвена звезда - Барселона (ФОТО)
Утакмица између Звезде и Барселона је почела у 21 сат на стадиону "Рајко Митић" у Београду, а црвено-бели имају специјалног госта на овом мечу.
Фото: Принтскрин/Твитер/Lord_Brownn
Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић присуствује вечерашњем мечу 4. кола Лиге шампиона између Црвене звезде и Барселоне.
Препоручујемо
НЕСТВАРНО! Чудесна кореографија "делија" на Звезда - Барселона (ВИДЕО)
06. 11. 2024. у 21:01
ДА ЛИ ЋЕ БИТИ КАО 1991? Испред Маракане се играло уз чувену хит песму (ВИДЕО)
06. 11. 2024. у 19:07
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију - "уплела" се и Србија.
11. 03. 2026. у 17:01 >> 17:43
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)