УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК! Гром убио фудбалера на терену (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
Фото: EPA/PATRICK PLEUL
Најновије вести из света фудбала су - црне:
Један фудбалер је на месту остао мртав, а седморица су примљена у болницу због удара грома док су били на терену у Перуу.
Инцидент се десио када је, због невремена, у 23. минуту прекинут меч Хувентуд Белависта и Фамилија Чока, а играчи, због безбедности, при резултату 2:0 кренули да излазе са игралишта.
Баш тада, муња је ударила право у 39-годишњег Хозеа Уга де ла Круза Мезу, који је од тога преминуо, а седморица играча су том приликом повређена.
Снага грома је била таква да су, и по 10-20 метара од места где је он ударио - играчи попадали "као свеће", одједном, сви заједно.
---
Имајући у виду да следи видео-снимак који је узнемирујућег садржаја, молимо све малолетне особе, као и оне којима би могло да позли од таквих сцена, да га не емитују на својим уређајима.
---
Понављамо, снимак садржи узнемирујуће сцене и као такав није за сваког.
---
--
-
Подсећање: Ин мемориам - Синиша Михајловић
Препоручујемо
А НАЈГОРЕ ТЕК СЛЕДИ... Новак Ђоковић сазнао катастрофалне вести, али ту није крај
04. 11. 2024. у 07:51
ЗВЕЗДИ СТИГЛА ПОНУДА КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА! Андрија Максимовић иде где га нико није очекивао
04. 11. 2024. у 11:08
"СМЕЈЕ НАМ СЕ ЦЕО СПОРТСКИ СВЕТ!" Легенда Хрватске не може да дође себи
03. 11. 2024. у 17:14
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)