ГОЛЕАДА У СУПЕРЛИГИ: Раднички разбио Текстилац, а Нови Пазар надиграо ИМТ-а
ДВЕ утакмице Суперлиге Србије одигране су у терминима од 13 часова. Нови Пазар савладао је ИМТ из Новог Београда резултатом 3:1 (3:1), а Раднички из Ниша савладао је Текстилац на гостовању 3:1 (2:0)
ФОТО: А. Илић
Нови Пазар је уписао нову победу на свом терену, а све је на Градском стадиону решено већ у првом полувремену. Сивићеви пулени имали су за девет минута постигли два поготка, прво је Адетунџи Адешина у 25. минуту начео госте, а потом је у 34. Адем Љајић увећао на 2:0.
Једини гол за госте постигао је Милош Јовић четири минута касније, а коначних 3:1 поставио је Родни Антви у последњем минуту првог дела.
Раднички је у Купу Србије савладао Трепчу 6:0, а са голеадом је екипа Николе Дринчића наставила и у Суперлиги, овога пута против Текстилца постигао "само" три поготка.
Млади Павле Ивеља издраста полако у џокера из рукава тренера Нишлија, постигао је два поготка у 35. и 58. минуту, а у осмом минуту уписао се и Триванте Стјуарт.
У зауставном времену уписали су се и домаћи на семафор, коначан резултат поставио је аутоголом Базиле Јамкам.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ! Српски репрезентативац разлог за нестварне сцене у иностранству, ово се не памти! (ВИДЕО)
03. 11. 2024. у 14:47 >> 14:14
БРАНИОЦУ ТИТУЛЕ У ЛИГИ ШАМПИОНА ЦРНО СЕ ПИШЕ: "Свецима" ни пет посто изгледа
28. 02. 2026. у 23:35
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!
28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за суботу
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
28. 02. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!
Најновије вести везане за рат који је отпочео на Блиском истоку, а напад на Иран био је окидач за то, тичу се Светског првенства у фудбалу чији су домаћин и Сједињене Америчке Државе.
28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)