КЛУБ ЛАГАО ДА ЈЕ ПОВРЕЂЕН: Репрезентативац Србије избачен из тима, навијачи јасно рекли шта мисле (ВИДЕО)

Александар Илић
Александар Илић

03. 11. 2024. у 09:39

ТЕКАЖ период у каријери пролази српски репрезентативац Вељко Бирманчевић.

КЛУБ ЛАГАО ДА ЈЕ ПОВРЕЂЕН: Репрезентативац Србије избачен из тима, навијачи јасно рекли шта мисле (ВИДЕО)

FOTO: Tanjug/AP

Везиста Спарте битан је шраф у клубу али и репрезентацији. Све док одједном у клубу нису одлучили да га склоне и то уз образложење да је повређен. 

Чешки медији тврде да у Спарти не говоре истину и да је Вељко Бирманчевић заправо кажњен и откривају шта се заправо догодило. 

Наводно дошло је до сукоба са Томашом Сивоком тим менаџером, након пораза Спарте од Брна, а након вербалног окршаја са функционером тренер Ларс Фрис је одстранио Србина из тима.

Сивок је одржао буран говор и критиковао фудбалере.

- Било је много емоција. Повисио сам тон и морао сам да будем мало оштрији, што заиста мрзим да радим. Али једноставно је било потребно. Ја сам присталица приступа шећера и бича. Сви играчи су ми у реду док се држе јасно дефинисаних принципа које велики клуб као Спарта има. Не желим да им буде загушљиво и стресно, али не желим ни да им буде превише удобно, рекао је Сивок.

Спарта је у суботу изгубила од Остраве као домаћин, а навијачи су на тој утакмици прекрили трибине српским заставама, уз поруку:

- Подршка за Бирму.

Тако су јасно ставили до знања свима шта мисле о ситуацији у клубу.

БОНУС ВИДЕО: Они су наш понос! После Ђоковића, Јокићу уручено значајно признање
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Васељенски патријарх Вартоломеј I и председник компаније Tasyapı Emrulah Turanli: Визија која повезује Истанбул и Србију