ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЧАСТИ НАЈМЛАЂЕ: Лепа вест стиже уочи дербија црвено-белих
Фудбалски клуб Црвена звезда саопштио је данас да ће улаз на утакмицу против Војводине бити бесплатан за децу до 14 година у пратњи одрасле особе.
ФОТО: ПО Ораховац
- Црвена звезда обавештава малишане да ће капије на источној страни стадиона "Рајко Митић" бити отворене за сву децу старости до 14 година на мечу против Војводине који се игра у суботу 2. новембра од 18 часова. Наш клуб наставља са сјајном акцијом, путем које је свим дечацима и девојчицама до 14 година омогућен бесплатан улаз на источну трибину Маракане на мечевима домаћег првенства. Неопходно је да малишани буду у пратњи једне одрасле особе која поседује улазницу за меч између Црвене звезде и Војводине - пише у објави клуба.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Из Звезде подсећају и да су улазнице за меч 14. кола Суперлиге већ у онлајн продају, а куповина је омогућена и на шалтерима "Маракане" у петак до 18 сати, као и у суботу, на дан утакмице од 12 часова до почетка меча.
Цене улазница су следеће:
Север - 400 динара;
Исток - 500 динара;
Запад - 700 динара, Т
рибина "Синиша Михајловић" - 1400 динара.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп
Док је на снази и даље крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.
04. 05. 2026. у 12:25
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)