ЗИДАН НИКАД НЕЋЕ ИЋИ У САУДИЈСКУ АРАБИЈУ! Пријатељ легендарног Француза открио
Француска фудбалска звезда Зинедин Зидан неће ићи у Саудијску Арабију да замени селектора саудијске репрезентације, Италијана Роберта Манчинија, изјавио је данас бивши фудбалер и Зиданов пријатељ Кристоф Дигари, пренели су данас француски медији.
FOTO: EPA
Зидан, који је незапослен од 2021. године, још увек није преузео ниједан тим. Али једно је сигурно, према његовом пријатељу Кристофу Дигарију, Зидан никада неће отићи у Саудијску Арабију, пренео је портал РМЦ Спорт.
"Он неће отићи (у Саудијску Арабију). Да је хтео да оде, одавно би био тамо", рекао је Дигари и додао да сам Зидан не жели да потврђује или демантује вести већ води миран живот.
Недавно упитан о својој будућности, Зидан је признао да му се не жури да нађе посао.
"Већ су прошле три године откако нисам више тренер Реал Мадрида, чак и ако ми је то у глави сваки дан. Био сам играч, био сам тренер. Али данас желим друге ствари. Уживам у свом животу. Чувам своју децу, унуке такође, пошто сам недавно постао деда. Мој живот је испуњен, а то ми је најважније", рекао је Зидан познатији као Зизу.
Познати Зидан, који сада има 52 године, и даље је популаран, дискретно одбијајући понуде које стижу од разних клубова као што су Пари Сен Жермен, Манчестер јунајтед и Бајерн из Минхена.
Кружиле су приче да би Зидан волео да наследи Дидијеа Дешана као селектор француске репрезентације, али је Дешану продужен уговор до 2026. године, додао је РМЦ Спорт уз оцену да ће обожаваоци Зизуа морати да буду стрпљиви ако желе поново да га виде на клупи.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРЕНОС, БЕЛГИЈА - ШПАНИЈА: Првак Европе тера у историју "златну генерацију"!
10. 07. 2026. у 20:26
ПАРТИЗАН СЕ УМАЛО ОБРУКАО У СЛОВЕНИЈИ! Резервиста спречио пораз од Хрвата! (ВИДЕО)
10. 07. 2026. у 19:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)