ИГРАО ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ, САД ИЗБАЧЕН ИЗ ФУДБАЛА: Искусни тренер је због овога жестоко кажњен!

Јелена Симаиновић

22. 10. 2024. у 19:00

Тренер Игмана из Коњица Хусреф Мусемић избачен је из фудбала на пола године, те је и новчано кажњен.

ИГРАО ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ, САД ИЗБАЧЕН ИЗ ФУДБАЛА: Искусни тренер је због овога жестоко кажњен!

Foto: Profimedia

Наиме, чувени ас, који је у другој половини осамдесетих година 20. века играо и за Црвену звезду, те био репрезентативац Југославије, суспендован је на шест месеци и кажњен са 3.000 конвертибилних марака - одлучила је Дисциплинска комисија Фудбалског савеза Босне и Херцеговине.

Мусемић је јуче на сусрету између Игмана и Зрињског искључен. Међутим, он је и након утакмице псовао и вређао контролора суђења, због чега је сада добио и жестоку казну.

Foto: Profimedia

- Дисциплинска комисија Фудбалског савеза Босне и Херцеговине, на седници одржаној 22.10.2024 године, разматрала је пријаву Комитета за такмичење ФС БиХ и службених лица утакмице за покретање дисциплинског поступка против главног тренера ФК Игман Коњиц, Хусрефа Мусемића због прекршаја почињеног у току и након завршетка првенствене утакмице 10. кола ВВИН лиге БиХ, ХШК Зрињски - ФК Игман - наводи се на званичној страници Савеза БиХ.

Подсетимо, Игман је без Алмира Бекића који је искључен у 27. минуту сусрета и Хусрефа Мусемића претрпио тежак пораз будући да је Зрињски славио са чак 7:1.

БОНУС ВИДЕО ПРЕКИД МЕЧА РАДНИЧКОГ И РАДНИЧКОГ ИЗ НИША: Брука у Горњем Милановцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЕПСКИ СКАНДАЛ: Испливао снимак, жреб за Светско првенство намештен!? (ВИДЕО)