ФК НОВИ ПАЗАР ДРАСТИЧНО КАЖЊЕН: Партизану олакшан посао

Јелена Симаиновић

15. 10. 2024. у 15:55

Дисциплинска и етичка комисија Фудбалског савеза Србије казнила је Нови Пазар играњем два меча без присуства навијача због инцидената на мечу са крагујевачким Радничким.

ФК НОВИ ПАЗАР ДРАСТИЧНО КАЖЊЕН: Партизану олакшан посао

Принтскрин/Арена спорт

Нови Пазар је на свом терену у 10. колу Суперлиге Србије победио Раднички 2:0, а на тој утакмици било је националистичких и расистичких скандирања навијача оба тима.

Дисциплинска и етичка комисија Фудбалског савеза Србије одлучила је да поред Новог Пазара казни и Раднички. Фудбалери Радничког неће смети да имају организовану подршку навијача на два наредна гостовања.

Фудбалери Новог Пазара ће 21. октобра без присуства навијача дочекати Партизан у 12. колу Суперлиге Србије.

Нови Пазар неће имати подршку навијача ни на дуелу 14. кола Суперлиге Србије са екипом ИМТ-а.

БОНУС ВИДЕО Новости на стадиону Ђузепе Меаца дан пред меч Лиге шампиона Интер - Звезда

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

БОГ МЕ СПАСИО НАЈГОРЕГ: Аутобус висио над литицом, Босиљчић умало страдао на велики празник - Велику Госпојину славим као други рођендан