ФС ЕНГЛЕСКЕ КАЗНИО НОТИНГЕМ: ''Шумари'' ће морати да плате 750 хиљада фунти због критковања ВАР судије

Филип Милошевић

11. 10. 2024. у 21:18

Фудбалски савез Енглеске саопштио је данас да је казнио Нотингем Форест са 750 хиљада фунти и упозорио на недолично понашање клуба због критиковања ВАР судије на друштвеним мрежама после утакмице са Евертоном 21. априла ове године.

ФС ЕНГЛЕСКЕ КАЗНИО НОТИНГЕМ: Шумари ће морати да плате 750 хиљада фунти због критковања ВАР судије

Foto: Profimedia

Нотингем се после утакмице у априлу огласио на платформи X, из клуба су тада били незадовољни јер су им одбијена три ВАР захтева за пенал, Евертон је на крају победио Форест резултатом 2:0.

- Три изузетно лоше одлуке, три пенала нису досуђена, што једноставно не можемо прихватити. Много пре утакмице смо упозорили судску комисију да је ВАР-судија навијач Лутона, али га нису променили. Наше је стрпљење више пута тестирано - гласила је објава Нотингема.

Лутон и Форест су у том тренутку водили борбу за опстанак у Премијер лиги. Нотингем је остао у лиги, док је Лутон испао.

ФС Енглеске је саопштио да ниједан други професионални клуб никада није прекршио прописе осмишљене за контролу кориштења друштвених медија на такав начин.

Нотингем је негирао оптужбе и поручио да ће се жалити на одлуку Савеза.

БОНУС ВИДЕО: Новости на стадиону Ђузепе Меаца дан пред меч Лиге шампиона Интер - Звезда

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ИЗБОЛА МУЖА ЈЕР ЈЕ ПСОВАО ТЕЛЕВИЗОР! Лекари хитне помоћи нису могли да верују шта се десило