ЛЕП ГЕСТ: Фудбалери Црвене звезде пружају подршку кошаркашима у мечу против Барселоне
Фудбалери Црвене звезде најавли су долазак на утакмицу Евролиге коју кошаркашка секција црвено-белих игра у петак 18. октобра против Барселоне, и то само неколико сати након утакмице на Маракани.
ФОТО: М. Вукадиновић
Наиме, фудбалери Звезде ће у петак 18. октобра дочекати Раднички из Ниша од 16 часова, а већ од 20 ће бити у Арени да бодре изабранике Јаниса Сферопулоса.
Утакмица 12. кола Суперлиге Србије је на програму 18. октобра од 16 часова, а верујемо да ће се навијачи нашег клуба ужелети клупског фудбала током октобарског репрезентативног циклуса и да ће у великом броју бити уз наш тим.
- Ипак, ту се звездашки дан не завршава. Након фудбалера у домаћем првенству на терен ће изаћи и црвено-бели кошаркаши, који ће одмерити снаге са Барселоном од 20 часова. Публика нашег клуба је увек била позната по лојалности и верности, а подршка фудбалерима и кошаркашима ће бити од великог значаја за изазове који их очекују 18. октобра. Често су управо изабраници Владана Милојевића верни навијачи на мечевима КК Црвена звезда, па ће тако након одигране утакмице у 12. рунди домаћег првенства, наши првотимци бодрити саиграче из спортског друштва - како се наводи у саопштењу ФК Црвена звезда.
БОНУС ВИДЕО Новости на стадиону Ђузепе Меаца дан пред меч Лиге шампиона Интер - Звезда
Препоручујемо
"НАДАО САМ СЕ ДА ОВАЈ ДАН НИКАД НЕЋЕ ДОЋИ": Федерер послао дирљиву поруку Надалу (ФОТО)
10. 10. 2024. у 12:26
ШОК У ШАНГАЈУ: Чех почистио Алкараза и заказао полуфинални меч са Синером
10. 10. 2024. у 14:56
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)