ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА ЗВЕЗДУ: Црвено-бели без једног од најбољих играча против Монака у Лиги шампиона

Филип Милошевић

07. 10. 2024. у 18:22

Један од најбољих фудбалера Црвене звезде, Мирко Иванић, пропустиће и треће коло Лиге шампиона када шампион Суперлиге Србије буде гостовао у Кнежевини екипи Монака.

ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА ЗВЕЗДУ: Црвено-бели без једног од најбољих играча против Монака у Лиги шампиона

FOTO: FK Crvena zvezda

Везиста Звезде ће предстојећу репрезентативну паузу искористити да тренита по једном посебном режиму, али ће морати да буде стрпљив са својим повратком на терен, сазнаје Моцарт спорт. 

Иванић је већ пропустио дуеле са Интером и ИМТ-ом, а такође неће бити у саставу ни за меч Суперлиге Србије против Радничког након репрезентативе паузе, као ни у дуелу са Монаком у трећем колу Лиге шампиона.

БОНУС ВИДЕО: Новости на стадиону Ђузепе Меаца дан пред меч Лиге шампиона Интер - Звезда

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!

НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!

НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.

23. 12. 2025. у 14:30

Коментари (0)

ХАОС! Партизан се сели, разлог је - Динамо Загреб!