''БАШ ТЕЖАК ПОРАЗ!'' Елшник након што је Црвена звезда изгубила од Интера у другом колу Лиге шампиона

Фудбалери Интера победили су Црвену звезду са 4:0 у другом колу Лиге шампиона. Након меча изјаву је дао Тими Макс Елшник.

БАШ ТЕЖАК ПОРАЗ! Елшник након што је Црвена звезда изгубила од Интера у другом колу Лиге шампиона

ФОТО: М. Колашинац

Био је неутешан Тими Елшник после ове утакмице у Милану. Словенцу је тешко пао овај убедљиви пораз, али сматра да је његова екипа показала колико може.

– Тежак пораз, није лако. Поготово када имате осећај да можете да играте са њима, али нашим грешкама смо им омогућили да лако долазе до шанси. Они имају квалитет да то решавају. Можда у игри нису били четири гола испред нас, али тако је у фудбалу. Фалило нам је да реализујемо неке шансе које смо имали. Морамо да избегнемо грешке позади… Види се да можемо да играмо на том нивоу, али не 90 минута. 

Везиста црвено-белих сматра да Интер није био толико бољи у овој утакмици.

– Имали смо осећај да можемо нешто више. Ајде да су нас развалили, па да им скинемо капу… Слично је било и против Бенфике. Показали смо да нисмо далеко од тог нивоа, али морамо да радимо – рекао је Елшник.

БОНУС ВИДЕО: ТРГ ДУОМО: Велике полицијске снаге пред меч, плаше се навијача Звезде

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!

Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.

27. 06. 2026. у 08:00

Коментари (0)

МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!