ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ШПАНИЈУ: Најбољи играч се повредио пред реванш са Србијом
КАЖУ многи да је Родри најбољи играч Манчестер ситија и репрезентације Шпаније. Он је већ у 20. минуту недељног дербија са Арсеналом који је завршен ремијем и голом домаћина у 98. минуту за 2:2, морао у свлачионицу због повреде колена која ће га, према прогнозама доктора, одвојити са терена најмање две недеље, можда и дуже.
Танјуг/АП
То значи да ће овај ас пропустити и реванш меч Лиге нација у којем Шпанија 15. октобра дочекује Србију у Кордоби.
За сада није познат степен повреде Родријевог колена, али је очигледно да је он био мета играча Арсенала од првог звиждука судије Мајкла Оливера који је прошле недеље у Београду делио правду на мечу 1. кола Лиге шампиона Црвена звезда - Бенфика.
Препоручујемо
"НЕМАМ ДИЛЕМУ ШТА ЋЕ ДЕЛИЈЕ УРАДИТИ!" Владан Милојевић о изазову у коме је Црвена звезда
06. 12. 2025. у 19:56
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)