ЗВАНИЧНО: Фудбалски савез Србије има новог генералног секретара

13. 09. 2024. у 13:58

Фудбалски савез Србије објавио је званично да је Бранко Радујко нови генерални секретар.

ЗВАНИЧНО: Фудбалски савез Србије има новог генералног секретара

FOTO: FSS

У званичном саопштењу објављено је да је одлука донета једногласно.

 - Извршни одбор ФСС је на данашњој седници у Спортском центру ФСС у Старој Пазови именовао Бранка Радујка за новог генералног секретара Фудбалског савеза Србије. Одлука је донета једногласно, поштујући законе Републике Србије и уз сагласност и регулативе Европске фудбалске уније (УЕФА) - стоји у саопштењу.

Подсетимо, Радујко је дошао на ову функцију након што је Јован Шурбатовић поднео оставку.

БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће Богиња провинције прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће "Богиња провинције" прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

У јеку још једне изузетно тесне трке за Скудето, Интер наставља поход ка повратку на трон Серије А, а последњи испит у 2025. години чека их у Бергаму, где ће од 20.45 на "Гевис стадиону" гостовати Аталанти.

28. 12. 2025. у 07:20

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: Велики и добри наш!

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"

ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.

28. 12. 2025. у 08:48

Коментари (0)

СРБИЈА ДА ПОДРЖИ ДВЕ УГРОЖЕНЕ ДРЖАВЕ: Шешељ упозорио на тешку ситуацију и претње новим бомбардовањем