ЗВЕЗДА СЕ ОЗБИЉНО ПОЈАЧАЛА! Црвено-бели не желе да буду само учесници Лиге шампиона

Фудбалски клуб Црвена звезда је забележио велики успех пласманом у Лигу шампиона, што је омогућило и омладинској селекцији да се такмичи у најпрестижнијем клупском такмичењу за младе.

ЗВЕЗДА СЕ ОЗБИЉНО ПОЈАЧАЛА! Црвено-бели не желе да буду само учесници Лиге шампиона

Foto: Printskrin

Клуб се не задовољава само учешћем, већ тежи напретку у односу на претходне сезоне.

Тренер Ненад Милијаш ће имати на располагању појачања из сениорског тима, укључујући Јована Шљивића, Уроша Сремчевића, Лазара Јовановића, Андрију Максимовића и Вељка Милосављевића.

Ова одлука ће пружити омладинској екипи додатну снагу и искуство у њиховом настојању да се квалификују у наредну рунду такмичења.

БОНУС ВИДЕО: А ПОСЛЕ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА... Ево шта се дешавало у ложи Маракане

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?