СКАНДАЛ! Прекинут меч УЕФА Лиге нација због транспарента "Косово је Србија"
УТАКМИЦА Лиге нација између Кипра и тзв. Косова је прекинута због транспарента који се нашао на трибинама стадиона "АЕК Арене" у Ларкани.
Foto: Printskrin/X/@ajansspor
Навијачи домаће селекције су на трибинама окачили транспарент на коме је писало "Косово је Србија".
Гостујући фудбалери су се жалили код судије Себастијана Гисхамера и тражили да се меч прекине док се транспарент не склони са трибина.
То се и десило у 33. минуту при резултату 0:2, а прекид је трајао све док полиција није интервенисала и уклонила транспарент.
Утакмица је на крају завршена убедљивом победом тзв. Косова са 0:4.
БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!
Препоручујемо
ИТАЛИЈА У НЕВЕРИЦИ НА КРАЈУ ЈУ-ЕС ОПЕНА: Јаник Синер доживео нови шок!
09. 09. 2024. у 15:17
ЗАПАД ТО СИГУРНО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Преко 100.000 Руса се пријавило за - ово
08. 09. 2024. у 22:00
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"
ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).
24. 02. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (4)