ШАМАР УСРЕД ПРИШТИНЕ, ПА РАСУЛО... Лажна држава Косово се црвени од стида, тројица најбољих пљунули на репрезентацију
Фудбалска репрезентација лажне државе Косова декласирана је у Приштини у 1. колу Лиге нација од Румуније с 3:0, а очигледно је да у овом националном тиму много тога не штима јер су из репрезентације избачене три велике звезде и они неће бити у конкуренцији за меч против Кипра.
Фото: Профимедиа
Селектор Франко Фода у овом дуелу неће рачунати на услуге голман Аријанета Мурића, Еден Жегрове и Флорента Муслија. Прва двојица била су стартери на мечу са Румунијом, док је Муслија тај меч почео са клупе. Ушао је у 66. минуту.
Према наводима медија, разлог овакве одлуке селектора и Фудбалске федерације је излазак у провод тројице поменутих играча после утакмице са Румунијом.
Њих су снимили гости једног ноћног клуба у Приштини, фотографија је брзо почела да се дели по друштвеним мрежама, брзо је и дошла до селектора и ауторитета у Савезу.
Фудбалски савез лажне државе Косова одлучио је да одмах реагује, избацио их је из националног тима, а додатне мере донеће Дисциплинска комисија Фудбалског савеза.
Аријанет Мурић је први голман националног тима. Ради се о чувару мреже који са само 25 година има богато искуство, посебно у Енглеској, где је од ове сезоне члан Ипсвича.
Мурић тврди да није истина да су били у ноћном клубу.
- Одлука која је донесена уопште није фер. Није истина оно што се прича. Све је лаж - поручио је Мурић.
За национални тим Мурић је одиграо укупно 39 утакмица. Члан репрезентације је од 2018. године, а раније је наступио у једном мечу за младу селекцију Црне Горе.
Флорент Муслија је од 2019. године члан националног тима. Наступио је у 25 утакмица и постигао је један гол. Комплетну каријеру провео је у Немачкој, где је и рођен, а наступао је за велики број тамошњих екипа.
Фото: Профимедиа
Едон Жегрова највећа је звезда селекције лажне државе Косова. Крилни нападач Лила сакупио је 37 наступа уз четири поготка, а ради се о фудбалеру који се током лета повезивао с неким од највећих европских клубова.
Фудбалски савез Косова очигледно је у потпуном распаду. Говоре то сцене након утакмице против Румуније када су забранили селектору Франку Фоди да се појави на конференцији за медије.
Немачки стручњак је након дебакла од 3:0 усред Приштине кренуо на конференцију како би новинарима дао своје виђење утакмице, али реаговали су челници ФС Косова. Фоди су дословно забранили да прича, а све су оправдали чињеницом да немају преводиоца за немачки језик.
Циркус од репрезентације какав европски фудбал не памти.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
07. 12. 2025. у 13:43
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)