ЛУДИЛО: Странац напустио српски фудбал у 25. години - и отишао у српски ријалити

НЕСВАКИДАШЊА вест долази из српског фудбала. Нигеријски фудбалер који је наступао у Младости из Лучана одлучио је да у двадесет и петој години заврши каријеру и опроба се као учесник једног ријалити програма у Србији.

ЛУДИЛО: Странац напустио српски фудбал у 25. години - и отишао у српски ријалити

ФОТО: АТАимагес/Антонио Анхел

Реч је о Нигеријцу Виктору Амосу, који је рођен у Абуџи, као тинејџер дошао је у српски фудбал, где се није наиграо. У Младости из Лучана уписао је два наступа. Шест минута против Радника из Сурдулице и 45 против Напретка из Крушевца. 

Након тога преселио се у Слогу из Краљева, играо је у Трајалу, а тренирао је претходне године са Слободом из Ужица за коју није уписао ни један наступ, а само два пута се нашао у протоколу на прволигашким

Након Младости је шест месеци играо за Слогу из Краљева, затим је мање од годину дана био играч Трајала, а у претходној сезони је други део првенства провео у Слободи из Ужица. За Ужичане није чак ни дебитовао, а тек на две утакмице Прве лиге Србије нашао се на клупи за резервне играче. Очигледно га је и мала минутажа натерала да промени каријеру.

БОНУС ВИДЕО: Овако се у Мадриду славила 15. титула у Лиги шампиона

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову