ОТПИСАО ГА: Мурињо отерао босанског репрезентативца

Јелена Симаиновић

01. 09. 2024. у 09:15

Репрезентативац Босне и Херцеговине, Раде Крунић (30), који је име стекао у српском фудбалу, није успео последњег дана прелазног рока да направи очекивани трансфер у Италију, али извесно је да неће остати у Фенербахчеу.

ОТПИСАО ГА: Мурињо отерао босанског репрезентативца

Foto: Profimedia

Крунић је отписан са списка Жозеа Муриња у Фенербахчеу. Легендарни португалски стручњак саопштио је босанском везисти да га нема у плановима за остатак сезоне и поручио му је да пронађе нови клуб. 

Момак рођен у Фочи је остао члан Фенера, али то неће бити још дуго. Каријеру ће наставити у Уједињеним Арапским Емиратима. Његов нови тим биће Ал Вахда. Преговори су у завршној фази, а ускоро ће бити познати све детаљи.

Foto: Profimedia

Ал Вахда је четири пута била првак Емирата. Ипак, последњу титулу је освојила пре 15 година. Тренутно имају трофеј Лига купа у витринама.

Крунић је члан Фенербахчеа постао у јануару ове године. Стигао је на шестомесечну позајмицу из Милана, да би клуб потом откупио његов уговор на почетку ове сезоне.

Крунић је за Фенербахче одиграо 22 утакмице и уписао је једну асистенцију.

БОНУС ВИДЕО ПРЕКИД МЕЧА РАДНИЧКОГ И РАДНИЧКОГ ИЗ НИША: Брука у Горњем Милановцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу

ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу

МАДРИДСКИ Атлетико ће дочекати Барселону у првој утакмици полуфинала Купа краља. Два шпанска тешкаша се поново састају у овој фази такмичења, а играчи Дијега Симеонеа желе освету након прошлогодишње елиминације од каталонских гиганта.

12. 02. 2026. у 06:45

Коментари (0)

ОСЕЋАЈ СЕ ЛАГАНО, А СИТО УЗ BOOM BOX SMOOTHIE