ВЕСТ КОЈУ ПИКСИ НЕ ЖЕЛИ ДА ЧУЈЕ: Још један фудбалер пропушта утакмице Лиге нација?

Александар Илић
Александар Илић

30. 08. 2024. у 16:10

Драган Стојковић Пикси могао би да се суочи са још једним отказом пред предстојеће мечеве

ВЕСТ КОЈУ ПИКСИ НЕ ЖЕЛИ ДА ЧУЈЕ: Још један фудбалер пропушта утакмице Лиге нација?

FOTO: Tanjug/AP

Орлови ће 5. и 8. септембра играти против Шпаније у Београду и Данске у гостима, а дан пре него што је селектор Драган Стојковић Пикси објавио коначан списак репрезентативаца стигла је информација да на њему неће бити Душана Влаховића Александра Митровића и Сергеја Милинковић-Савића.

Напад Србије је могао да предводи Лука Јовић, али сада се поставља питање да ли ће он моћи да игра у Лиги нација.

Познати италијански новинар Ђанлука ди Марцио објавио је вест да Јовић неће путовати у Рим где ће његов Милан у суботу играти против Лација.

Како наводи Ди Марцио, нападач има проблем са леђима и због тога неће бити у конкуренцији за утакмицу у престоници Италије.

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!

НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!

НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.

23. 12. 2025. у 14:30

Коментари (1)

ИМАМ ЦИСТУ, ОПЕРАЦИЈА ЈЕ ЗАКАЗАНА: Хитан захват обавиће се у Бечу