"АКО ЈЕ У ИНТЕРЕСУ КЛУБА..." Алисон послао поруку Ливерпулу
Голман Ливерпула и бразилски фудбалски репрезентативац Алисон Бекер изјавио је да је одбио неколико понуда из Саудијске Арабије, пошто жели да продужи уговор са клубом са Енфилда, преносе британски медији.
ФОТО: Танјуг/АП
Алисон (31) је у Ливерпул стигао 2018. године из Роме. Он има уговор са енглеским клубом до 30. јуна 2027. године.
- Желим да испоштујем свој уговор са Ливерпулом или да потпишем нови. Заиста сам срећан у Ливерпулу, моја породица је срећна. Никада нисам дошао до тачке да говорим о платама, али вас некада привуче понуда. То је нормално - рекао је Алисон.
Бразилски репрезентативац је изјавио да фудбал игра из љубави.
- То је нешто што волим да радим, али то је наша професија и желим да максимално искористим године које имам. Бићу фокусиран, пошто још имам уговор са клубом. Ако је у интересу клуба да ме прода, онда ће то да буде другачије - додао је голман Ливерпула.
Алисон је за Ливерпул бранио на 264 меча.
БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!
Препоручујемо
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)