ДОБРЕ СТВАРИ НЕ ТРЕБА МЕЊАТИ – АДМИРАЛБЕТ И СУПЕРЛИГАШ НАСТАВЉАЈУ САРАДЊУ

Нова сезона Суперлиге Србије је почела и донела нам неке узбудљиве резултате и изненађења. И прошла сезона је прошла у узбуђењима, како у борби за сам врх, тако и у борби за опстанак, из које је као победник изашла екипа Железничара из Панчева.

ДОБРЕ СТВАРИ НЕ ТРЕБА МЕЊАТИ – АДМИРАЛБЕТ И СУПЕРЛИГАШ НАСТАВЉАЈУ САРАДЊУ

Фото: Промо

Панчевци се спремају за још једну сезону пуну изазова!

Популарна Дизелка је прошле сезоне дебитовала у елитном рангу домаћег фудбала и исписала најзначајније и најважније странице историје фудбала у јужном Банату. Овај округ је прошле сезоне по први пут имао свог представника у Суперлиги, а тако ће бити и ове сезоне након избореног опстанка у баражу против Инђије.

Као што знамо, и ова сезона ће за Панчевце бити пуна изазова, а све је лакше уз праву подршку на коју ће и ове сезоне моћи да рачинају! Наиме, ФК Железничар ће и ове сезоне моћи да рачуна на ексклузивно партнерство са компанијом АдмиралБет, која већ годинама подржава домаћи спорт путем бројних спонзорстава.

Одличне партије Жеље у последњих пар година су привукле велико интересовања фудбалске јавности, што је још прошле година препознао АдмиралБет, који путем званичног бетинг партнерства настоји да помогне екипи из Панчева да има што успешнију другу сезону у елитном рангу домаћег фудбала, избегне борбу за опстанак и дефинитивно се афирмише као сталан члан Суперлиге Србије.

Овим партнерством АдмиралБет наставља да подржава српски спорт и да јача домаћу лигу, јер снага како првенства, тако и репрезентације, не зависи само од великих клубова, редовних учесника европских такмичења, већ и од екипа које стварају младе и талентоване играче из локала, који ће нам донети доста радости и успеха у наставку својих каријера.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.

23. 06. 2026. у 06:30

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?