КОНАЧНА ОДЛУКА: После разговора са селектором, Блинд "преломио"

Холандски фудбалер, Дејли Блинд саопштио је да се повукао из репрезентације. Бивши дефанзивац Ајакса и Гронингена, рекао је да му је била част што је одиграо 108 утакмица за репрезентацију.

КОНАЧНА ОДЛУКА: После разговора са селектором, Блинд преломио

ФОТО: Танјуг/АП

Блинд је на друштвеној мрежи "Инстаграм" написао да је одлучио да се повуче после "доброг разговора" са селектором Роналдом Куманом.

- За мене је то највеће достигнуће као играча, представљање своје земље. За 11 година, урадио сам све како бих наставио да играм за овај дивни дрес. То ми је донело толико тога, толико дивних тренутака. Ценићу ово. Долази нова, талентована генерација, а после доброг разговора са селектором, време је да се потпуно концентришем на клуб и моју породицу - навео је 34-годишњи Блинд.

Он је за репрезентацију Холандије дебитовао 2013. године, постигао три гола. Освојио је са Холандијом треће место на Светском првенству 2014. године.

БОНУС ВИДЕО ПРЕКИД МЕЧА РАДНИЧКОГ И РАДНИЧКОГ ИЗ НИША: Брука у Горњем Милановцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!