РЕАЛ ЈЕ СИЛА! Килијан Мбапе одрадио први тренинг у Мадриду
Нова звезда фудбалског клуба Реал Мадрид Килијан Мбапе јуче је имао први тренинг са својим новим клубом.
FOTO: Tanjug/AP
"Дан 1. Хала Мадрид!", написао је француски нападач на платформи Икс (X) уз фотографију свог првог дана тренинга, посвећеног вежбама у дворани.
После традиционалних предсезонских лекарских прегледа, играчи су одрадили вежбе у сали тренинг центра Сијудад Реал.
Фудбалски клуб је прецизирао да је тренер Карло Анчелоти (Carlo Ancelotti) повратком играча који су играли у репрезентацији на недавно одржаном Европском првенству у Немачкој, сада добио комплетан састав.
Реал Мадрид је објавио неколико фотографија на којима Мбапе тренира са теговима и истеже се заједно са својим новим саиграчима.
Мбапе (25) је представљен 16. јула на стадиону Сантјаго Бернабеу, пред 80.000 навијача Мадрида, након што је потписао петогодишњи уговор са Реал Мадридом.
Препоручујемо
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОТПУНО ГОЛА: Објављене наге фотке жене нашег славног фолкера (ФОТО)
АНА Јовановић, супруга популарног певача Пеђе Јовановића, поново је успела да усија друштвене мрежама провокативним издањем са егзотичне дестинације.
21. 02. 2026. у 20:31
Коментари (0)